Detajet e prones

TRR-616-490 Apartament 3+1 me qera mbrapa Piramides - Tirane

 • bath1
 • bath2
 • bath3
 • bedroom_double1
 • bedroom_double2
 • bedroom_double3
 • bedroom_single1
 • bedroom_single2
 • bedroom1
 • bedroom2
 • hall1
 • hall2
 • hall3
 • kitchen1
 • kitchen2
 • living1
 • living2
 • living3
 • living4
 • Possible_Office1
 • Possible_Office2

Property ID : TRR-616-490

Apartamente me qera, Qera 1,200 Euro /muaj - Apartamente 3+1
137 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera mbrapa Piramides.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne rrugen
Mustafa Matohiti.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 te organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete
njeri me dritare, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet
me mobilim bashkekohor.
Me orientim jug-lindje dhe perendim ku ju ofron pamje nga ETC,
Piramida dhe ambjenti perreth.
Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me roje dhe camera 24-h,
ashensore, administrim dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Zona eshte teper e zhvilluar duke ju ofruar
te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Ndodhet vetem disa metra larg Bulevardit kryesore dhe me akses
ne rruget kryesore te Tiranes.
Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme