Detajet e prones

TRR-616-491 Ambjent me qera ne Bllok - Tirane

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • 18

Property ID : TRR-616-491

Qera 800 Euro /muaj - Ambjente biznesi, zyra
150 m24 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat ekzistues ne rrugen
Sami Frasheri, prane Shkolles 11-Janari.
Apartamenti ka shkallen nga rruga kryesore.
Me nje siperfaqe prej 150 m2 eshte e organizuar ne 4 dhoma,
5 tualete, 3 ballkone dhe 2 koridore.
Ambjenti eshte i rregulluar se fundmi me punime teper cilesore
si punime gipsi, shtruar me parket, kondicioner ne te gjithe ambjentin, ofrohet dhe bosh.
E pershtatshme per zyra, qender estetike, klinike dentare etj,
Avantazh i kesaj prone eshte pozicion, buze rruge me mundesi reklamimi
te biznesit tuaj duke ju ofruar lehtesira per klientet tuaj.
Zona eshte teper e zhvilluar dhe jane pozicionuar shume biznese
ne te.
Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme