Detajet e prones

TRR-616-493 Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-616-493

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne rrugen
e Kosovareve,prane Melrose.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete
njeri me dritare, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet
,internet etj.
Me orientim jug-lindje dhe perendim ku ju ofron pamje nga liqeni
Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me roje dhe camera 24-h,
ashensore, administrim dhe mundesi parkimi me pagese shtese.
Zona eshte teper e zhvilluar duke ju ofruar
te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Ndodhet vetem disa metra larg Liqenit
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme