Detajet e prones

TRR-617-675 Jepet me qera ambjent per zyra te Brryli. - Tirane

Property ID : TRR-617-675

Qera 500 Euro muaj - zyra
85 m21 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent per zyra te Brryli.
Ka nje siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me xhama blu.
Ka pamje trekendore nga rruga dhe ka punime mjaft modern dhe cilesore.
Me kondicionere, me fasade xhami, dopioxham structural.
Me perpara ka qene call center.
Eshte shume e pershtatshme per klinike dentare
Cmimi 500 euro/muaj 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme