Detajet e prones

TRR-617-682 Apartament 1+1 me qera te Rruga e Elbasanit. - Tirane

Property ID : TRR-617-682

Apartamente me qera, Qera 300 Euro muaj - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge.
Apartamenti ka nje siperfaqe 65 m2 dhe me orientim nga lindja.
Ofrohet i mobiluar.
Cmimi 300 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme