Detajet e prones

TRR-617-684 Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni Artificial - Tirane

Property ID : TRR-617-684

Apartamente me qera, Qera 250 Euro muaj - Apartamente 2+1
128 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te Liqeni Artificial.
Ndodhet prane kopeshtit zoologjik ne nje pallat te ri ne katin e dyte.
Apartamenti ka nje sip 128 m dhe nje verande te madhe. Orientimi nga Lindja.
Ofrohet pa mobilim.
Cmimi 30.000 lek/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme