Detajet e prones

TRR-617-687 Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-617-687

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaj - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te banimit.
Hapesira shte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe se bashku me gatimin dhe ngrenien,
2 tualete dhe nje ballkon I madh.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor.
Gjithashtu, perfshire ka edhe nje garazh per parkim, I cili ndodhet mbrapa pallatit me rrethim me vete.
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme