Detajet e prones

TRR-617-688 Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajes. - Tirane

Property ID : TRR-617-688

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaj - Apartamente 2+1
95 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajes.
Ndodhet ne katin e 8-te dhe ka nje orientim jug-lindje-pernedim.
Apartamenti ka nje sip 95 m2.
Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim.
Gjithashtu ka edhe nje verande te madhe prej 100 m2 e cila ofron nje ambjent teper relaksues.
Ofrohet totalisht I mobiluar me mobilim bashkekohor.
Preferohet me shume nga te huajt.
Cmimi 450 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme