Detajet e prones

TRR-617-691 Jepet me qera ambjent me siperfaqe 30 m2 ne Bllok. - Tirane

  • 4
  • 5

Property ID : TRR-617-691

Dyqane me qera, Qera 300 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 30 m2 ne Bllok.
Ambjenti eshte gjysem bodrum por me ndricimin natyral dhe me tualet brenda.
E pershtatshme per zyre, agjensi, kancelari dhe aktivitete te tjera.
Cmimi 35.000 leke/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme