Detajet e prones

TRR-617-694 Jepet me qera vile 2 kateshe ne Selite - Tirane

Property ID : TRR-617-694

Qera 1,500 Euro muaj - Vila
250 m26 Dhoma Gjumi2 Tualet4 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 2 kateshe  ne Selite.
Vila ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 250 m2 dhe ndodhet ne nje truall me siperfaqe 350 m2.
Sip e truallit te lire eshte 225 m2.
Secili kat ka nje siperfaqe 125 m2 dhe organizohet ne :
Kati i pare: 1 sallon i madh, 1 dhome gatimi, 1 tualet
Kati i dyte: 4 dhoma, 1 tualet, 1 korridor i madh.
Oborri eshte i rrethuar me mur me vete dhe komandohet me pult.
Eshte i sistemuar dhe i gjelberuar me peme.
Ne oborr ka vend per parkimin e 3 makinave, gjithashtu ka edhe nje garazh te vecuar te mbyllur.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Cmimi 1500 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme