Detajet e prones

TRR-617-716 Jepet me qera ambjent prane Myslym Shyrit. - Tirane

Property ID : TRR-617-716

Dyqane me qera, Qera 300 Euro muaj - Dyqan

Jepet me qera ambjent prane Myslym Shyrit.
Me sip. te brendshme 10 m2 dhe me hapesire te shfrytezueshme jashte
E pershtatshme per servise makinash ose aktivitete te tjera.
Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme