Detajet e prones

TRR-715-143 Apartament 1+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 6
  • 13
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Property ID : TRR-715-143

Apartamente me qera, Okazione, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 1+1
47.7 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat buze rruge kryesore, ne rrugen Vaso Pasha.
Ky kat ka ashensore privat i pajisur me karte personale qe i sherben ekskluzivisht vetem ketij kati.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 47.7 m2 te shperndare ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi dhe tualet me dritare.
Ofrohet i mobiluar si ne foto.
Me orientim jug-perendimi.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te frekuentuara nga te huajt dhe vendasit, duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme