Detajet e prones

TRR-715-147 Apartament 3+1 me qera prane “Diplomat 1” - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14

Property ID : TRR-715-147

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 3+1
110 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera prane “Diplomat 1”.
Apartament me qera ne forme duplexi ne rrugen Sulejman Delvina prane Diplomat 1.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne : Sallon te madh, kuzhine te vecuar, dhome matrimoniale,2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, verande dhe ballkon.
Ne papafingo ndodhet nje dhome gjumi e cila komunikon me ambjentin me shkalle druri.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin.
Me orientim jug-lindje te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit.
Veranda ju ofron nje pamje te mrekullueshme ku mund te kaloni nje mbazdite te kendshme.
Pallati ju ofron ashensore, administrim, siguri dhe mundesi parkimi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar si dhe shume afer pikave kyce te Tiranes si : rruga Muhamet Gjollesha, sheshi Wilson,zona e Bllokut etj.

Cmimi 500 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme