Detajet e prones

TRR-715-148 Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 8
  • 10
  • 3
  • 4
  • 7
  • 11
  • 12

Property ID : TRR-715-148

Apartamente me qera, Qera 450 Euro /muaj - Apartamente 2+1
137 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane shkolles “Arben Broci”.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 137 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar me mobilim te ri, me te gjitha pajijset e nevojshme.
Me orientim jug-lindje ballkonet ju ofrojne pamje relaksuese, dritaret jane dopio xham te pajisura me grila, me A/C etj.
Pallati ju ofron ashensore, administrim dhe siguri.
Pozicionuar ne nje nga zonat me te preferuara nga te huajt dhe vendasit.
Cmimi 450 euro/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme