Detajet e prones

TRR-715-154 Bar-cafe me qera ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 2
  • 4
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 14
  • 15

Property ID : TRR-715-154

Dyqane me qera, Qera 2,500 Euro /muaj - Bar
100 m2+110 m24 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-cafe me qera ne Komunen e Parisit.
Me hyrje te vecante nga rruga kryesore, pozicionohet buze rruge.
Me siperfaqe 100 m2 ne katin e 1-re dhe 110 m2 ne katin e 2-te aktualisht i mobiluar si bar kafe.
Ka verande ne te dy anet e lokalit me nje siperfaqe prej 150 m2 e shfrytezueshme dhe te gjelberuar.
Ambjenti eshte i pajisur me sistem ndricimi, aspirimi, kondicionimi, me leter murale,ornamente druri.
Rikonstruktimi i brendshem si dhe arredimi eshte bere komplet i ri se fundmi.
Te dy katet lidhen me njeri tjetrin me shkalle te brendshme druri.
Me orientim nga veri-jug-lindja, ambjenti ndricohet gjate dites me drite natyrale.
Ofron mundesi te mire reklamimi nepermjet fasades se madhe te xhamit.
Pozicioni i saj ofron akses ne zonen Komuna e Parisit, zonen e Tiranes se Re, Bllokun, Liqenin etj.
Cmimi : 2500 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme