Detajet e prones

TRR-715-161 Apartament 1+1 me qera ne Myslym SHyri - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-715-161

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Myslym SHyri.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat 7 katesh prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.
Eshte e mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Pallati eshte pa ashensore, ju ofron siguri dhe administrim.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara nga te huajt dhe vendasit pasi ju ofron te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi 300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme