Detajet e prones

TRR-715-176 Duplex me qera prane Kopeshtit Botanik - Tirane

  • 58
  • 56
  • 53
  • 52
  • 48
  • 46
  • 43
  • 37

Property ID : TRR-715-176

Apartamente me qera, Qera 1,000 Euro muaji - Vila
115 m2+100 m22 Garazhd  Shto ne liste Printo

Duplex me qera prane Kopeshtit Botanik.
Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit ne nje residence prej 4-katesh .
Ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe 100 m2 tarace, ndertim I vitit 2015.
Ne duplex jane kryer te gjitha punimet cilesore ku permendim:
-Ashensor privat
-Lartesi kati 4.5 m2
-xhakuzi, system qendror ngrohje ftohje, oxhak xhami etj.
-2 garazhe
Oborri eshte I sistemuar gjelberuara me lule te ndryshme, peme, bamboo etj.
Ky duplex ju ofron nje qetesi dhe komoditet te papershkrueshem si per vendodhjen por edhe per arredimin e brendshem te tij te menduar ne cdo detaj.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara nga te huajt dhe vendasit, prane Liqenit Artificial te Tiranes, Parkut Kombetar etj.
Cmimi : 1000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme