Detajet e prones

TRR-717-718 Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24, ne Shkoze - Tirane

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 24
 • 29
 • 31
 • 32
 • 36
 • 38
 • 39

Property ID : TRR-717-718

Apartamente me qera, Qera 290 Euro muaj - Apartamente 2+1, Vila
125 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24, ne Shkoze
Ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe eshte organizuar ne nje apartament 2+1 dhe nje verande te madhe.
Ka nje oborr te madh te rrethuar me mur me vete I cili I sherben katit te pare te vilees.
Oborri ka nje siperfaqe prej 300 m2 dhe eshte I sistemuar, I gjelberuar me lule dekorative
si dhe me ullishte, limone dhe mandarina.
Ka vend te mjaftueshem edhe per parkim.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Vila pozicionohet ne nje vend mjaft te qete dhe clodhes per banim.
Preferohet si nga vendasit, ashtu edhe nga te huajt.
Cmimi 35.000 lek/muaj (i diskutueshem)

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme