Detajet e prones

TRR-717-724 Jepet me qera apartament 3+1 prane 21 dhjetorit - Tirane

Property ID : TRR-717-724

Apartamente me qera, Qera 420 Euro muaj - Ambjente biznesi, Apartamente 3+1
152 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 prane 21 dhjetorit, ne Rrugen e Kavajes.
Ka nje sip. 152 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.
Ofrohet pa mobilim, vetem me pjesen e kendit e gatimit.
Ne dhomen e ndenjes ka kondicioner.
Orientimi eshte Perendim-Veri-Lindje.
Ofrohet per banim, por edhe per zyra.
Cmimi 50.000 leke/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme