Detajet e prones

TRR-815-209 Apartament 2+1 me qera tek ish-Ekspozita - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRR-815-209

Apartamente me qera, Qera 430 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera tek ish-Ekspozita
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat ekzistues prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar me dalje ne Ballkon, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe koridor.
Me orientin jug-lindje.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete te zhvilluar dhe me akses ne rrugen Myslym SHyri, rrugen Sami Frasheri, ne Bulev. Gjergj Fishta etj.
Cmimi: 430 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme