Detajet e prones

TRR-815-213 Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 231020112672
  • 231020112673
  • 231020112675
  • 231020112676
  • 231020112680

Property ID : TRR-815-213

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen,3 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe verande.
Ofrohet e mobiluar si ne foto ku 2 dhoma gjumi jane pa mobilim.
Uje dhe drita 24-h.
Ndodhet ne nje nga zonat te zhvilluar kohet e fundit duke ju ofruar te gjitha kushtet e nevojshme.
Pallati ju ofron ashensore, siguri, administrim.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme