Detajet e prones

TRR-815-214 Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 20150725_120737
  • 20150725_120935
  • 20150725_120952
  • 20150725_121123
  • 20150725_121145
  • 20150725_121226
  • 20150725_121300
  • 20150725_121544

Property ID : TRR-815-214

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
108 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Komunen e Parisit pa shkuar tek lulishtja.
Ka nje sip prej 108 m2 te organizuar ne: soxhorno sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,Koridor dhe vernade prej 20 m2.
Ndodhet ne katin e 5-te pallat i ri me ashensore dhe me garazh te perfashire ne cmimin e qerase.
Ofrohet i mobiluar me te gjtiha pajisjet si: TV, internet, digital, frigorifer, lavatrice etj.
Me orientim Ver-lindje.
Ka nje tualet ne dhomen matrimoniale te me sip te madhe pajisur me vaske.
Cmimi i qerase 400 euro/muaj duke perfshire dhe parkimin e nendheshem.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme