Detajet e prones

TRR-815-216 Apartament 2+1 me qera prane Lion Park. - Tirane

  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16

Property ID : TRR-815-216

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
127 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Lion Park.
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 127 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njera me dritare, koridor dhe 2 ballkone.
Ofrohet e mobiluar, orientimi veri-lindje.
Uje dhe drita 24-h.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, adminsitrim siguri dhe mundesi parkimi.
E vecanta e ketij apartamenti eshte zona: prane Liqeni Artificial, rruga e Elbasanit vetem disa metra larg, plot ajer te paster.
Cmimi 400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme