Detajet e prones

TRR-815-224 Magazine me qera ne Autostraden Tirane-Durres  - Tirane

  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 11

Property ID : TRR-815-224

Qera 3 Euro m2 - Magazine
930 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne Autostraden Tirane- Durres.

Magazina ndodhet buze autostrades, e aksesueshme nga makina dhe kamione.
Shtrihet ne nje truall me nje siperfaqe prej 5000 m2, duke I ofruar magazines oborr te lire rreth saj.
Magazina eshte ndertimi I ri I sapo perfunduar ,me permasa 30.4 m x 30.6 m ka nje siperfaqe prej 930 m2, ku ka te perfshire zyra dhe tualet.
Me nje lartesi prej 9.25 m dhe me mungese kollonash ne mes ben te mundur perdorimin e vincit.
Si punimet e brendshme ashtu edhe te jashtme jane teper cilesore si: instalim elektrik 3- fazor, dyshemeja e shtruar me beton me kuarc ne ngjyre gri etj.
Ne faqen ballore eshte vendosur nje porte e madhe , ndersa faqja anesore eshte e pajisur me qepen.
Avantazh i kesaj prone eshte mundesia e shkelqyer e reklamimit te biznesit tuaj, e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi: 2.7 euro/m2 ne muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme