Detajet e prones

TRR-815-225 Ambjent me qera ne bllokun e vilave ne Selite - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • 13
  • viber image

Property ID : TRR-815-225

Qera 600 Euro /muaj - Vila
153 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera ne bllokun e vilave ne Selite.
Jepet me qera kati i 1-re i nje vile per biznes.
Ka nje siperfaqe ndertimin 153 m2 e organizuar ne: 4 dhoma, 2 ambjente te medha, tualet verande dhe koridor.
Ne pjesen e mbrapme ka kuzhine si dhe nje magazine.
Eshte e rrethuar me porte nga rruga kryesore.
Ka oborr rreth 100 m2 te sistemuar dhe te gjelberuar.
Ka qene perdorur me pare si kopesht dhe zyre.Ofron dhe mundesi parkimi brenda oborrit.Me kondicioner ne te gjitha dhomat, dritaret dopio xham dhe te pajisura me grila.
Cmimi: 600 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme