Detajet e prones

TRR-815-226 Magazine me qera ne rrugen Vore-Marikaj - Tirane

  • IMG_7835
  • IMG_7885
  • IMG_7889
  • IMG_7896

Property ID : TRR-815-226

Qera - Magazine
2800 m25 Garazhd  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne rrugen Vore-Marikaj.
Pozicionohet buze rruge kryesore me rreth 15 km larg si nga Tirana ashtu edhe nga Durresi.
Magazina ka 4000 m2 siperfaqe toke dhe 2800 m2 siperfaqe ndertimi ne total.
Ndertimi ndahet ne 3 pjese ku do te gjeni zyre, apartament banimi 1+1, show room etj, ka formen e nje U-je.:
Magazina furnizohet me uje te pijshem dhe energji elektrike 24-ore me linje 3-fazore.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per kompani te ndryshme prodhimi e perpunimi konfeksionesh, fasoneri, magazinim, firme shperndarje etj.
Zona perreth eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me firma e kompani te ndryshme.
Magazina ka akses ne autostraden Tirane-Durres dhe ndodhet prane doganes se Tiranes e aeroportit Nene – Tereza.
Keni mundesi per parkimin e disa makinave ose kamioneve brenda rrethimit te magazines.

Cmimi 1.5 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme