Detajet e prones

TRR-815-227 Apartament 1+1 me qera tek Farmacia 10 - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3

Property ID : TRR-815-227

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera tek Farmacia 10
Ndodhet ne katin e 4-rt pallat te ri buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi dhe tualet.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet, pjesa e mobilimit qe mungon vendoset nga pronari.
Mobilimi eshte i ri i paperdorur me pare.
Pallati ndodhet buze rruge duke ju ofruar ashensore, administrim mundesi parkimi.
Me akses ne rrugen Bardhyl prane qendres Spitalore dhe unazes.
Cmimi:350 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme