Detajet e prones

TRR-815-231 Zyre me qera ne Bllok - Tirane

  • 3
  • 4
  • 7
  • 5
  • 2

Property ID : TRR-815-231

Qera 550 Euro /muaj - Ambjente biznesi, zyra
70 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Bllok
Pozicionohet perballe Sky Tower
Ndodhet ne katin e 2-te me hyrje nga rruga kryesore, buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 3 ambjente dhe tualet,
E pershtatshme per zyra.
Cmimi 550 euro/muaj.
Ne kete zone do te gjeni shume institucione te huaja dhe shqipetare duke ju ofruar dhe lehtesine e gjetjes nga klientet tuaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme