Detajet e prones

TRR-815-509 Ambjent me qera tek Ministria e Jashtme - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-815-509

Qera 800 Euro /muaj - zyra
220 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera tek Brryli.
Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te ne nje objekt te ri 3-katesh ku kati i pare funksionon si farmaci prane rruges kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne secilin kat me 110 m2:
Kati i 1-re organizuar ne 3 dhoma, 3 tualete dhe 3 ballkone
Kati i 2-te eshte ambjent i hapur ku ka dhe tualet dhe ballkon.
Ambjenti ka sistem aspirimi dhe kondicionimi.
I pershtatshem per call-center , zyra klinike etj.
Ambjenti ndodhet ne nje zone me akses ne rrugen kryesore.
Cmimi 800 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme