Detajet e prones

TRR-816-501 Apartament 1+1 me qera ne Astir - Tirane

  • 10
  • 7
  • 5
  • 4
  • 3

Property ID : TRR-816-501

Apartamente me qera, Qera 180 Euro /muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Astir.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri brezi i dyte,
prane rrethrrotullimeve.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne; sallon sebashku
me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet i mobiluar si ne fotot.
Me orientim nga lindja.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Vetem familjare.
Cmimi 25.000 leke/mua

E DHENE 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme