Detajet e prones

TRR-816-502 Zyre me qera tek shkolla e Baletit - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 10
 • 16
 • Untitled

Property ID : TRR-816-502

Qera 270 Euro /muaj - zyra
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera tek shkolla e Baletit.
Ambjenti ndodhet ne katin e 32-te banim ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1 me siperfaqe 110 m2 te organizuar ne:
soxhorno te madhe, 2 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
E pershtatshme per zyra, call center etj, pasi ka mundesi reklamimi nga
rruga kryesore.
Cmimi 38.000 leke/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme