Detajet e prones

TRR-816-503 Ambjent me qera per zyra prane Ures Vasil Shanto - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-816-503

Qera 350 Euro /muaj - zyra
63 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra prane Ures Vasil Shanto.
Ndodhet ne katin e 2-te ne palla ekzistues, pallat buze rruge kryesore
ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Kryqezimit Vasil Shanto
Ka nje siperfaqe prej 63 m2 te organizuar ne nje 3 ambjente, koridor, tualet dhe ballkon.
Ofrohet bosh, me punime dhe istalime te reja.
Ka dy dritare nga rruga kryesore per reklamimin e biznesit
E pershtatshme per zyra, fondacione, klinike etj.
Ndodhet ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates se Rrethit.
Cmimi 350 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme