Detajet e prones

TRR-816-507 Ambjent me qera ne Laprake - Tirane

  • a
  • b
  • ji
  • ol

Property ID : TRR-816-507

Qera 1,200 Euro /muaj - Ambjente biznesi, Magazine, zyra
280 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

-Jepet me qera objekt 2 katesh me sip. totale 280 m2 te organizuar
secili kat me 140 m2 dhe 40 m2 verande ne katin e 2-te e cila mund te
behete dhe ambjent i brendshme.
Lidhja e ambjenteve behet me shkalle te brendshme te cilat japin mundesine
e perdorimit te dy ambjenteve nga i njejti biznes ose ne menyre te pavarur.
E pershtatshme per banke, zyra , call center, magazinim per mallra cilesore etj.
Me akses nga Kamjoni. Ndodhet ne Laprake, prane AMC.
Kati 1 me cmim 700 eur/muaj.
Kati 2 me cmim 600 eur/muaj.
Te dy katet jepen sebashku me cmim 1200 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme