Detajet e prones

TRR-817-731 Apartament 1+1 me qera ne Rruga “Vaso Pasha”. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-817-731

Apartamente me qera, Qera 300 Euro muaj - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rruga “Vaso Pasha”.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ti me siguri dhe me ashensor.
Pallati ndodhet ne rruge kryesore, ne nje lokacion shume te preferuar,
afer liqenit dhe njekohesisht prane Blloku-t.
Siperfaqja eshte 70 m². Ka gjithashtu nje ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Apartamenti eshte krejtësisht i mobiluar dhe me te gjithe elektroshtepiaket
(frigorifer, lavatriçe, sobe gatimi, lavastoviglie, TV, dhe kondicioner në çdo dhomë).
Çmimi: €300/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme