Detajet e prones

TRR-817-734 Apartament me qera 2+1 te “Myslym Shyri” - Tirane

  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Property ID : TRR-817-734

Apartamente me qera, Qera 290 Euro muaj - Apartamente 2+1
70 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament me qera 2+1 te “Myslym Shyri”
Ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues.
Ka nje siperfaqe 70 m2.
Orientimi L-P.
Apartamenti eshte totalisht i restauruar, me konicionere dhe
ofrohet totalisht I mobiluar me te gjitha pajisjet.
Tualeti eshte me dritare.
Cmimi 35.000 leke/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme