Detajet e prones

TRR-817-739 Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes - Tirane

  • IMG_7606-21-08-17-11-24
  • IMG_7607-21-08-17-11-24
  • IMG_7608-21-08-17-11-24
  • IMG_7609-21-08-17-11-24 (1)
  • IMG_7610-21-08-17-11-24 (1)
  • IMG_7611-21-08-17-11-24
  • IMG_7612-21-08-17-11-24
  • IMG_7613-21-08-17-11-24
  • IMG_7614-21-08-17-11-24
  • IMG_7615-21-08-17-11-24

Property ID : TRR-817-739

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaji - Apartamente 3+1
125 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje sip. 125 m2 te organizuar ne:
3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ofrohet teresisht i mobiluar.
Cmimi 600 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme