Detajet e prones

TRR-817-740 Apartament 2+1 me qera ne qender te Bllokut - Tirane

  • 6
  • 8
  • 9
  • 12
  • 14

Property ID : Shitet apartament 2+1 ne qender te Bllokut

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 ne qender te Bllokut
Ndodhet ne katin e 6-te dhe ka nje sip 110 m2.
Orientimi V-L.
Cmimi 400 euro/muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme