Detajet e prones

TRR-817-743 Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Elbasanit - Tirane

Property ID : TRR-817-743

Apartamente me qera, Qera 350 Euro month - Apartamente 2+1
92 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga Elbasanit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ten je pallati te ri me siguri dhe administrim.

Ka nje sip. 92 m2.

Ofrohet totalisht e mobiluar, me 2 kondicionere.

Ofrohet vetem per familjare.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme