Detajet e prones

TRR-817-745 Jepet me qera apartament 1+1 te rruga Myslym Shyri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-817-745

Apartamente me qera, Qera 550 Euro muaj - Apartamente 1+1
87 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 te rruga Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Ka nje siperfaqe prej 87 m2.
Ka punime teper cilesore, parket, kondicionere dhe ofrohet totalisht i mobiluar
me mobilim bashkekohor.
Gjithashtu ka edhe nje garazh nentokesor per parkimin e makines.
Cmimi 550 Euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme