Detajet e prones

TRR-815-206 Apartament 1+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 11

Property ID : TRR-815-206

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 1+1
56.3 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat buze rruge kryesore.
Apartmaneti ka nje siperfaqe prej 53.6 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare dhe koridor.
Ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper modern.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim jug-lindje.
Punimet e brendshme teper cilesore, dritaret dopio xham pajisur me grila, ashensore ne te gjitha dhomat etj.
Pallati ju ofron siguri dhe ashensore personal pajisur me karte.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar nga te huajt dhe vendasit ku do te gjeni: dyqane, restorante, biznese, lokale te ndryshme duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi : 350 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme