Detajet e prones

TRR-915-241 Apartament 2+1 me qera ditore prane Qendres se Tiranes - Tirane

  • 11880448_1626027517672157_2169047966624634402_n
  • 46345228
  • 46345229
  • 46345240
  • 49254596
  • 49254664
  • 49255045
  • 49256460
  • 49256559

Property ID : TRR-915-241

Apartamente me qera, Qera 40 Euro /nata - Apartamente 2+1
2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ditore prane Qendres se Tiranes
Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore tek Posta Shqipetare.
Çdo dhomë është e pajisur me një smart TV.
Secila dhome gjumi ka tualet privat me vaske ose dush dhe bide, me rrobat e banjës dhe pantofla të ofruara.
Për komoditetin tuaj, ju ofrohen, tharëse flokësh, peshqire, WI-FI.
Ndodhet vetem disa metra larg Qendres, Muzeut Kombetar dhe rrugeve kryesore te Tiranes, 13 km larg Aeroportit i Tiranës.e.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme