Detajet e prones

TRR-915-252 Zyre me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-915-252

Qera 400 Euro /muaj - zyra
95 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ne rruge kryesore prane Raifaissen Bank duke ju ofruar siguri, administrim dhe ashensore.
Me nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne 2 zyra, salle mbledhjesh, koirdor dhe tualet.
Pozicionohet ne nje ndertese ku jane perqendruar shume zyra te huaja dhe shqipetare, me pamje nga Qendra dhe rruget si ajo e Durresit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme