Detajet e prones

TRR-915-259 Apartament 1+1 me qera prane Qendres - Tirane

  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • 12
  • 13

Property ID : TRR-915-259

Apartamente me qera, Qera 215 Euro /muaj - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera prane Qendres.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat me 3 hyrje ne kate mbrapa Piaces.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me koncicioner ne te gjithe ambjentin.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete per banim, ndodhet disa metra larg Qendres, rruges se Durresit, rruges Fortuzi etj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme