Detajet e prones

TRR-915-264 Fastfood-gjelltore me qera tek KMY, Yzberisht - Tirane

  • 3
  • 4
  • 7
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21
  • viber image

Property ID : TRR-915-264

Dyqane me qera, Qera 286 Euro /muaj - Dyqan
87 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Fastfood-gjelltore me qera tek KMY, Yzberisht.
Ka nje siperfaqe prej 87 m2 me nje lartesi prej 4 m perfshire dhe nje tualet.
Ambjenti aktualisht eshte ne gjendje pune dhe ofrohet me qera e kompletuar me te gjitha pajisjet.
Ka oxhak aspirimi, kuzhine te vecuar nga ambjenti i sherbimit.
Me verande te shfrytezueshme dhe me hyrje ne te dy anet e tij.
Pozicionohet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar kohet e fundit.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme