Detajet e prones

TRR-915-268 Dyqan kepucesh me qera ne Bllok - Tirane

  • 2
  • 3

Property ID : TRR-915-268

Dyqane me qera, Qera 465 Euro /muaj - Dyqan
22 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan kepucesh me qera ne Bllok.
Pozicionohet buze rruge kryesore me siperfaqe 22 m2 me tualet dhe magazine.
Biznesi dhe investimi shitet ne vleren 10.000 euro i shoqeruar me faturat.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme