Detajet e prones

TRR-915-274 Vile 2- kateshe me qera ne Kompleksin Dinamo - Tirane

  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 9
  • viber image

Property ID : TRR-915-274

Qera 2,000 Euro /muaj - Vila
300 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2- kateshe me qera ne Kompleksin Dinamo
Shtrihet ne nje trualli me siperfaqe 400 m2 dhe sip. ndertimi ne cdo kat 115 m2.Dy katet e viles lidhen me shkalle te brendshme, si dhe dalje ne tarace e cila eshte e shfrytezueshme.
-Kati 1 me sip.115 m2 eshte e organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, dhe tualet i cili eshte i mobiluar
-Kati 2-te me te njejtin siperfaqe ndertimi ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe tualet
Eshte e pershtatshme per kopeshte , shkolle, zyra , qender kursesh te huaja dhe banim etj.
Ndodhet buze rruge ne nje zone te zhvilluar.
Ka oborr te sistemuar te rrethuar me mur dhe me porte duke ju ofruar dhe parkim ne te.
cmimi 2000 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme