Detajet e prones

TRR-916-539 Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Property ID : TRR-916-539

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 2+1
117 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes
Ndodhet ne katin e 6-te banim ne pallat te ri prane rruges kryesore
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nje me dritare, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me nje mobilim bashkekohor, kondicioner
ne te gjithe ambjentin etj.
Me orientim nga Lindje-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati me ashensore,siguri roje dhe camera 24- h, administrim dhe me akses ne rruge
kryesore te Tiranes
Cmimi 500 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme