Detajet e prones

TRR-917-749 Jepet me qera apartament 1+1 te sheshi Wilson - Tirane

Property ID : TRR-917-749

Apartamente me qera, Qera 450 Euro month - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 te sheshi Wilson
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2. Ndodhet ne katin e 4-t te banimit te nje pallati te ri
me siguri, administrim dhe ashensore me gjeneratore.
Apartamenti ka 2 depo ku njera sherben si ballkon, nje dhome gjumi, nje tualet.
Eshte totalisht i mobiliuar ne menyre bashkekohore, me 2 kondicionere.
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme