Detajet e prones

TRR-917-756 Jepet me qera magazine rrugen “Milo Duci” - Tirane

Property ID : TRR-917-756

Qera 400 Euro month - Magazine
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

-Jepet me qera  magazine rrugen “Milo Duci”.,
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe ku dy
katet e siperme jane banim. Vila eshte e rrethuar me porte me vete dhe me oborr .
Ka kondicioner dhe tualet .
Magazina eshte 188 m2 plus tualetin shkon 200m2.Ka parking per 2 makina.
Cmimi 50.000 leke/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme