Detajet e prones

TRR-917-757 Jepet me qera apartament ne bllok - Tirane

 • 1
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 13
 • 17
 • 18
 • viber image

Property ID : TRR-917-757

Qera 2,800 Euro month - Apartamente 4+1
260 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

-Jepet me qera ambient ne bllok
Ndodhet prane librit universitar
Siperfaqa eshte 260 m2.
Apartamenti ka 5 dhoma,3 tualete ,2 ballkone dhe 1 soxhordo 70m2
Eshte i pershtatshem edhe  per zyra,fondacione,klinike etj
Cmimi 2800 euro/muaj

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme